מוצר טבעי לטיפול בציסטות

צִיסְטָה (באנגליתCyst; היא שק סגור בעל קרום חריג (אבנורמלי) שעלול להימצא בכל איבר או רקמה בגוף. לעיתים נראית הציסטה כמו מוגלה. הציסטה מלאה בחומר נוזלי או סמיך למחצה. ישנם סוגים שונים של ציסטות.

ציסטות יכולות להיווצר בשחלות, בכליות, על בלוטת התריס, בברכיים ובעצם בכל מקום בגוף.

תיעוד מענבל שמיר שטופלה אצלי

דוקטור, זה המשחה!!!
מעשה בציסטה הולכת ונעלמת ורופאה אחת שהתחרשה פתאום
(אפשר לראות בזה גם המלצה ענקית…. לאתי ברכה!)

בפגישה שלי לפני שבועיים עם האנדוקרינולוגית, היא הייתה בשוק. כל כך בשוק שלא הקשיבה למה שאני אומרת. שוב ושוב חזרתי ואמרתי – "דוקטור, זה המשחה!". "נתנו לי משחה שמעלימה ציסטות!" הרופאה ממשיכה לתקתק במחשב את נתוני המידות של הציסטה שלי בבלוטת התריס, שהראתה נסיגה פתאומית ובלתי ברורה. "אני מורחת אותה פעמיים ביום" אמרתי והתכוונתי למשחה שנתנה לי אתי ברכה, ארומתרפיסטית שפגשתי כמעט במקרה. "הציסטה אמורה להיעלם בעוד חודש. לא פלא שהיא הצטמצמה כל כך…". שום תגובה. עד הרגע אחרון של פגישתנו הקצרה, הרופאה הפליאה בשמיעתה הסלקטיבית ובחרה לא לשמוע על המשחה. אי אפשר לומר שלא התייחסה, או חלילה התייחסה בזלזול… נדמה היה שהיא ממש לא שומעת אותי. מן סוג של חרשות סלקטיבית.

אין ספק – האנדוקרינולוגית המוערכת מרעננה, שמלווה אותי זה כמה חודשים בעניין הציסטה-ההולכת-וגדלה שלי בבלוטת התריס, לא נתנה לעובדות לבלבל אותה. בסופה של הפגישה ההזויה-משהו ביקשה ממני הרופאה לחזור על האולטרסאונד בעוד ארבעה חודשים, כדי להבין לאיפה "התופעה המוזרה" הזו הולכת. הרי לא ברור איך ציסטה בבלוטת התריס, שכבר כ-10 שנים גדלה לי בגרון, החליטה פתאום לעשות רוורס. "דוקטור, זה המשחה!!!" ניסיתי בפעם האחרונה. "אני יודעת לאיפה זה הולך… זה הולך להיעלם. כי נתנו לי משחה, דוקטור….!". גם הפעם לא נרשמה שום תגובה. הלכתי הביתה, במצב של שוק בינוני – לא יודעת ממה יותר – מהעובדה שהמשחה עובדת, או מהעובדה שהרופאה שומעת רק משפטים שלא מורכבים מהמילה 'משחה'.

בשנים האחרונות התבקשתי שוב ושוב לחזור על בדיקת FNA (ניקור ביופסי), כדי לבדוק מה קורה עם הכדור-פינג-פונג הזה שגדל לי בבלוטת התריס. אני ממש רוצה לחסוך מהקוראים את הסיוט שכרוך בבדיקה שכזו, אספר רק שכיף גדול זה לא! הציסטה נראתה אמנם תמימה בכל פעם שנבדקתי אבל אין ספק שכדור כזה שתקוע בגרון הוא "לא להיט" במקרה הטוב, ו"פצצה מתקתקת" במקרה הרע.

ביוני האחרון, אחרי ניקור טראומטי במיוחד, נשבעתי לעצמי שלא עוד. גם במחיר של לשלוף את הבלוטה כולה החוצה… אני לא עוברת את זה שוב. פה המקום לומר שאני לא בן אדם שמסתיר דברים. הכל פתוח, הכל בחוץ. גם הסיפור שלי על הכדור בבלוטה הגיעה לאייל, מכר שלי, סטודנט נטורפתיה שמלווה אותי בחודשים האחרונים בנושא תזונה. אייל, שנאלץ מפאת מקצועו, לשמוע את הגירסה המלאה של סיפור הציסטה בבלוטה, נתן לי את הטלפון של המרצה שלו לארומתרפיה, והבטיח שהיא עושה פלאים. מדובר באתי ברכה, ארומתרפיסטית (ואישה מדהימה בלי קשר…) שבין היתר, נו… איך נומר את זה כדי שזה לא ישמע משונה… יודעת להעלים ציסטות.

הצחקתי את עצמי כשהתקשרתי אליה. אחרי השיחה איתה כבר לא צחקתי, הבנתי שיש פה מישהי רצינית, שיש סיכוי אמיתי להיפטר מהגוש הזה בגרון, תרתי משמע. חודש וחצי של מריחה מקומית של קרם "מעלים ציסטות" הביא אותי לפגישה ההזויה עם האנדוקרינולוגית שאיתה התחלתי את הסיפור.

בשורה התחתונה – הציסטה, שקוטרה ביוני עמד על 3 ס"מ, צומצמה ל- 8 מ"מ , כבר לאחר חודש וחצי!!!!!!! (מתוך 4 חודשים שביקשה ממני אתי למרוח). בשיחה הראשונה שלי עם אתי, לפני שקיבלתי את המשחה, אמרתי לה – "אם את מעלימה לי את הציסטה, אני הולכת לספר את זה לכל העולם. מצידי, שזה יפתח את מהדורת החדשות". אז אין לי מושג איך מגיעים למהדורת החדשות, ואם זה בכלל יעניין אותם (בכל זאת, יש להם את הסיפור עם אייל גולן, והכור באיראן…), אבל לפחות אנצל את הפייסבוק למשהו ראוי שיופץ ברבים.

אחרי הכל, מדובר במישחה (או באישה…) שיכולה לחסוך לרבים מאיתנו ניתוח, או דברים גרועים מזה בהרבה…!

ענבל שמיר

50 מ"ל – 125 ש"ח

יש למרוח בקדמת הצוואר (מיקום בלוטת התריס) מספר טיפות

בכל שבת יש לבצע הפסקת מריחה

 

125.00

הרכישה באתר מהווה אישור והסכמה לתקנון.

איך לרכוש מוצר דיגיטלי באתר?

יצרתי עבורכם סרטון הממחיש את תהליך הרכישה ואיך ניתן לחזור לשמיעת הדמיון המודרך אותו רכשתם.
לאחר הרכישה יווצר משתמש באתר, אותו תקבלו במייל. עם לינק פשוט תוכלו להתחבר לאתר ולשמוע באזור שלכם את הדמיון המודרך.

דילוג לתוכן