נעים להכיר

נעים להכיר

עד המילניום הייתי בהייטק. בצבא הייתי טכנאית של טייס אוטומטי, לאחר מכן עבדתי בתדיראן. שינויים (לא פשוטים) בחיים הביאו אותי למחוזות חדשים, לא הייתי מעלה על דעתי שאגיע למקומות החדשים האלה. אם היו אומרים לי מראש שאהיה עצמאית או אלמד רפואה משלימה הייתי מרימה גבה.

עולם הרפואה המשלימה פתח בפניי עולם ומלואו… ראיה הוליסטית וזוויות חשיבה שאני מחוברת אליהן בעמקי נשמתי. יחד עם זאת אני נאמנה לעולם המחקרי והמדויק.

אני מרצה בשלושה תחומים: ארומתרפיה מ- 2004 ומשנת 2008 אני מלמדת אותו בכפר הירוק בבית ספר של האוניברסיטה הפתוחה 

NLP – בתחום מ- 2008 ומלמדת מ – 2013, 

ורפלקסולוגיה מ- 2004. כל אחד מהתחומים האלה הוא אהבה גדולה שלי.

את תחום הארומתרפיה למדתי פעמיים: פעם אחת בבית ספר לרפואה משלימה… כמו כולם, ובפעם השנייה ממורה שהגיע מצרפת עם ידע עשיר אותו לומדים רופאים ורוקחים בבתי ספר לרפואה. משנת 2006 אני מלמדת את התחום על בסיס מדע הכימיה ועל בסיס מחקרי של רופאים ברחבי העולם.

כתבתי ספר בנושא ארומתרפיה, ובו פרק המדבר על חומרים פעילים בשמנים הארומאטיים, אנליזות כימיות של כל שמן, תכונות ואזהרות, וחוברת צבעונית המכילה את תמונות הצמחים מהם מופקים השמנים. תמצאו עליו חומר פה באתר.

NLP  – אהבה גדולה נוספת בחיי. זוהי למעשה עבודה חיובית עם תת המודע, טיפול משנה חיים שמטרתו לייצר סינפסות חדשות ורצויות במוח. ומה רצוי? אתם מחליטים. מי שיחליט להגיע לטיפול יקבל ליווי מלא אהבה ונאמנות מצידי. זהו טיפול קצר מועד, בתוך חודשים ספורים ניכר שינוי מדהים ואתם משיגים את מטרתכם.

אני מטפלת גם בילדים, זו התמחות שונה וחשובה. לזכות הילדים יאמר שעולם הדמיון שלהם עדין מאוד מפותח 😊 מה שמקצר את זמן הטיפול.

אני מלמדת שנה א’ ושנה ב’ בבית הספר מירב (אוניברסיטה פתוחה) מאז 2013.

כתבתי ספר דמיונות מודרכים על פי הכללים של תת המודע, הפניה לתת המודע שונה מאשר למודע ויש לקחת אותה בחשבון. תוכלו לקבל מידע נוסף בחנות שלי באתר.

רפלקסולוגיה – תחום שלימדתי במשך 11 שנים, 9 מהן בסמינר הקיבוצים. כף הרגל היא מפה ויש לי את המקרא שלה. אני ממשיכה לטפל כמובן בקליניקה שלי ולאבחן.

קליניקה – יש לי קליניקה פעילה בהוד השרון ואני מרגישה שאני בשליחות וביעוד שלי. אני מלמדת בבית הספר מירב (של האוניברסיטה הפתוחה) וכן נותנת קורסים קצרים וארוכים בזום ובפרונטלי. לימדתי גם בסמינר הקיבוצים, וינגייט וברושים.

אני מקוה שתמצאו שהאתר שלי נותן לכם מענה, בכל מקרה ניתן ליצור איתי קשר.
אתי ברכה