מבצע!

מוצר טבעי לפטריית Aspergillus fumigatus – דרכי נשימה

זוהי פטריית עובש…

שלא כמו מקנדידה, אינה נמצאת באופן טבעי כחלק מגוף האדם אלא היא נמצאת בסביבה והיא צומחת על פני עלים מתים, מחסני תבואה, קומפוסט וירקות מרקיבים. ניתן למצוא אותה גם בצמח המריחואנה/קנאביס, גם הרפואי… מטופלי קנאביס מספרים לי על עובש המופיע על העלים ולעיתים כך הוא מגיע אליהם הביתה. למרות שרוב האנשים נחשפים באופן תדיר לפטרייה זו המחלה מופיעה רק לעיתים נדירות באנשים בעלי מערכת חיסונית תקינה ולרוב היא גורמת למחלה בבעלי מערכת חיסונית פגועה בלבד. הפגיעה יכולה להופיע במספר דרכים:

  • אספרגילוזיס ריאתי אלרגי (ABAP) – לרוב מדובר באנשים בעלי רקע של מחלה ריאתי כלשהי כמו אסתמה או סיסטיק פיברוזיס.
  • אספרגילומה – מתפתח בחלל הקיים בריאות על רקע הצטלקות בריאות בעקבות מחלה קודמת כמו שחפת או אבצסים ריאתיים.
  • אספרגילוזיס ריאתי חודרני (Pulmonary aspergillosis – invasive type ) – זיהום משמעותי הגורם לדלקת ריאות ואף יכול לחדור מהריאות לזרם הדם ולגרום למחלה במקומות נוספים בגוף. צורה הזו מתרחשת כמעט אך ורק באנשים בעלי מערכת חיסון פגועה בעקבות סרטן, איידס, לוקמיה, כימותרפיה, מושתלי איברים או מצבים ותרופות אחרים הגורמים לירידה בכמות הכדוריות הלבנות בדם

סימפטומים: חולי קנאביס רפואי מספרים לי על שיעול קשה ולעיתים שיעול עד חנק, ציפצוף בנשימה, לעיתים חום, חולשה כללית בגוף, כאבי ראש (לעיתים חזקים מאוד), סינוזיטיס.

מחקר של ד"ר סקוט ג'ונסון מראה כי יש שמנים ארומאטיים שמטפלים בצורה עוצמתית בפטרת זו.

150 מ"ל של שמן = 160 ש"ח 

  1. יש למרוח על בית החזה פעמיים ביום, כאשר פעם אחת אחרי מקלחת, אז החדירה לגוף היא יעילה יותר. יש לעשות זאת במשך שישה ימים ובכל שבת לעשות הפסקת מריחה (יום בשבוע)
  2. ניתן לחזק על ידי קערת אדים חמים (מים רותחים) עם 8 טיפות מהפורמולה, לשים מגבת מעל לראש והקערה. הפעולה נמשכת בערך 7-8 דקות

152.00

הרכישה באתר מהווה אישור והסכמה לתקנון.

איך לרכוש מוצר דיגיטלי באתר?

יצרתי עבורכם סרטון הממחיש את תהליך הרכישה ואיך ניתן לחזור לשמיעת הדמיון המודרך אותו רכשתם.
לאחר הרכישה יווצר משתמש באתר, אותו תקבלו במייל. עם לינק פשוט תוכלו להתחבר לאתר ולשמוע באזור שלכם את הדמיון המודרך.

דילוג לתוכן